Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

W jakim miejscu wypatrywać solidnego chriruga plastycznego? Podpowiadamy

Kiedyś każdy z nas próbował się odchudzać, niemniej jednak nie u każdego było widać wyniki. Lata ćwiczeń, mogą dać takie rezultaty, jakie byśmy pragnęli, ale czasami jest tak że rezultat niepożądany z jakim ludzie się spotykają to zwisająca skóra na brzuchu. Jedynym sposobem na pozbycie się tej skóry jest operacja naciągnięcia skóry, i usunięcie bezcelowej ilości. To jest kolejny zabieg chirurgi plastycznej, na jaką piszą się oczywiście takie osoby.

Niemniej jednak nie tylko, także do operacji plastycznych, uznajemy zabieg odsysania tłuszczu – to na wskroś nieinwazyjna oraz bezpieczna metoda likwidowania nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu – więcej na domenie internetowej https://www.wrosinski.pl/zabiegi/liposukcja/. Zabieg wykonywany jest przy przeznaczeniu urządzenia, jakie działa w oparciu wykorzystująca współbrzmienie fal dźwiękowych oraz fal ultradźwiękowych. Intensywne fale dźwiękowe emitowane przez głowicę o rosnącym ciśnieniu wywołują mikro eksplozję i wywołują szereg wartościowych zmian. Najistotniejsze rezultaty zabiegu: rozbijanie komórek tłuszczowych, uaktywnienie działania układu limfatycznego, lepszy drenaż płynów.

Dopełnieniem fal dźwiękowych są ultradźwięki nadawane na skórę przez głowicę Ultrasounds LF, która powoduje rozpuszczenie rozbitych wcześniej tkanek tłuszczowych. Zabieg jest w pełni bezbolesny i nie wymaga hospitalizacji. Żeby przyniósł wyczekiwane rezultaty, tkanka tłuszczowa powinna mieć grubość co najmniej 2 cm, wskutek tego zabiegu nie wykonuje się na twarzy oraz szyi. W przypadku obszernej warstwy tłuszczu (otyłości) wymagane jest powtarzanie zabiegów – maksymalnie 10 razy. W rezultacie skóra jest o wiele bardziej napięta, bez cellulitu i z wyraźnym ubytkiem komórek tłuszczowych.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić

Zostaw odpowiedź