Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Czy warto dawać kalendarze jako upominek dla swoich klientów

Liczni pracownicy w swojej pracy bardzo chętnie korzystają z kalendarzy, pomimo tego że mają przecież do dyspozycji wiele elektronicznych sprzętów. Jednak zerknięcie na zakreślony termin dużo wygodniej przypomina o zbliżającym się spotkaniu niż przypominacze generowane przez jakiś program na smartfonie.

Z tego też powodu corocznie pomyśleć warto o kupnie takich akcesoriów dla swojej załogi, a wybór ich jest całkiem spory. W pierwszej kolejności do wyboru są najróżniejsze wersje do powieszenia na ścianie. Zamówić je można w dowolnym wymiarze, oraz oczywiście z własnymi grafikami. Ze względów praktycznych pracownicy chętnie sięgają także po kalendarze tygodniowe a4, swoim wyglądem przypominające duże zeszyty. Dla niejednej osoby być one jednak mogą nieco duże, zwłaszcza jeżeli ktoś chciałby je cały czas nosić ze sobą. Wtedy dużo lepszym rozwiązaniem mogą być kalendarze dzienne a5.

Mniejszy wymiar sprawia, że taki kalendarz jest lekki i poręczny, i da się go bez przerwy mieć w ręce. Ponieważ najczęściej produkcja kalendarzy tego typu jest wykonywana na indywidualne zamówienie, to klienci mają sporo możliwości do dyspozycji. Po pierwsze wybierać mogą wśród wielu kolorów i typów materiałów na okładkę. Ale nie będzie też problemu, jeśli ktoś zdecyduje się nadrukować logo firmy czy jakąś grafikę. Większość firm oferujących tego typu usługi jest bardzo elastyczna jeśli chodzi o zamawianie. Jeśli więc się taką znajdzie, wpisują chociażby w wyszukiwarce hasło warto zobaczyć o kalendarzach książkowych, to nie będzie żadnego problemu z realizacją nietypowego zlecenia.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić

Zostaw odpowiedź