Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy opłaca się kupić regenerowane wtryskiwacze

Posiadacze aut z silnikami wysokoprężnymi liczyć się często muszą z wieloma kosztownymi usterkami. Dość powszechnie na przykład się w nich psują turbosprężarki czy koła dwumasowe, a na naprawienie ich zależnie od modelu trzeba wydać od tysiąca złotych do nawet kilkudziesięciu tysięcy. Podobnie będzie wyglądała sytuacja w przypadku wtryskiwaczy, które także w niektórych jednostkach napędowych potrafią narobić sporo problemów. Producenci silników z reguły oceniają ich trwałość do okołu 250 tysięcy kilometrów, i po takim dystansie niekiedy mogą zacząć doskwierać.

Objawia się to mniejszą mocą silnika i jego nierównym działaniem, z tego też powodu jeżeli ktoś dostrzeże tego typu rzeczy, albo co gorsza świecić zacznie kontrolka, to należy jak najszybciej pojechać do warsztatu. Jeśli chodzi o nowe wtryskiwacze do diesla, to sytuacja zbyt wesoła z nimi nie jest. Ponieważ dostępne są one jedynie w sieci autoryzowanych serwisów, to właściciele aut muszą się liczyć z wysokimi kosztami, w przypadku starszych samochodów nawet przekraczającymi ich wartość.

Alternatywną możliwością będzie zakup wtrysków po regeneracji, jakie się znajdzie w znacznie niższych cenach. Taka regeneracja umożliwia przywrócenie parametrów do stanu takiego jak przy nowych, co umożliwi jazdę przez kolejne lata. Chcąc kupić takie wtryski po regeneracji trzeba przede wszystkim znać ich dokładne oznaczenie, bowiem nawet przy tym samym modelu danego silnika wtryskiwacz 0445115078 niekoniecznie spasuje do posiadanej jednostki.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY