Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Wyroby autorskie firmy MOON DOG: bazująca na naturalnych składnikach pielęgnacja dla psów i kotów

Wyroby własne marki MOON DOG zapewniają naturalną pielęgnację dla psów i kotów. Dostępne produkty z takiej podkategorii można sprawdzać pod linkiem https://moondog.pl/pl/menu/produkty-moon-dog-230.html?filter_price=0-36 oraz przekonać się, że de facto właściwie będzie w nie inwestować.

Seria naturalnych kosmetyków tego rodzaju zawiera balsam pielęgnacyjny na łapy, nosek i modzele, a także balsam ze zwiększoną ochroną UV. Jest on całkowicie bezpieczny dla pupili, nawet wtedy, gdyby zdarzyłoby się, iż pies albo kot zliżą trochę takiego produktu. Balsamy można kupić w każdej pojemności, w zależności od tego, jakie jest zapowiedziane wykorzystanie. W ofercie można również znaleźć naturalny spray do odstraszania na kleszcze i pchły dla czworonogów. Ze względu na to, że w produktach tych nie ma jakichkolwiek szkodliwych substancji, można oczekiwać, że idealnie one sprawdzą się w tej opcji, jaka jest dla nich spodziewana.

Kosmetyki przed przekazaniem do użytku zostały przetestowane, a więc opiekunowie piesków i kotków mają możliwość spodziewać się, iż będą one w 100% bezpieczne. Nie jest znaczące, czy będzie to kocimiętka dla kota, czy innego rodzaju produkt, gdyż sprawdzi się wzorowo. Klienci wyjątkowo chętnie nabywają także hipoalergiczny, bazujący na naturalnych składnikach szampon dla psów, dedykowany na równi do pielęgnowania ich skóry, jak i sierści. Z produktu takiego mogą skorzystać czworonogi wszystkich ras i w dowolnym wieku. W roślinnych produktach dla psów i kotów można znaleźć na tyle pożywne składniki do jakich zaliczają się: masło shea, masło kakaowe, masło mango, olej z drzewa neem, olej z nasion arbuza, czy wyciąg z ryżu. Przy każdym z produktów podany jest dokładny opis powiązany z jego wykorzystaniem.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić

Zostaw odpowiedź