Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Wczasy z przyjaciółmi, inaczej dużo historii kamperem

Pewnego lata aura nieraz nie dopisywała zbyt często. Dlatego też zastanawiałam się, czy, jest sens w ogóle wybierać się na wczasy. Mimo to paczka moich towarzyszy namówiła mnie, na wypad nad krajowe morze, a dokładniej do Trójmiasta. Bo, jak wiadomo wolno tam cieszyć się urokami opalania i morskich kąpieli, a w wypadku braku słonecznej pogody, nie zabraknie pobocznych atrakcji. Do dziś cieszę się, iż zdecydowałam się pojechać.

Pogoda naprawdę nie była zbyt atrakcyjna, chociaż trafiło się jednakże parę słonecznych dni, które wspólnie ze znajomymi wykorzystałam na opalanie się na plaży. W dodatku muszę przyznać, że, to miejsce, jest tak bogate w atrakcje turystyczne, że nie sposób się, jest w nim właściwie nudzić, zwłaszcza kamperem – akcesoria campingowe . W głównej mierze skutkiem tego, że tak wiele, jest tam do zobaczenia. Nocowaliśmy w Sopocie, wobec tego również tam zaczęły się nasze przygody. Na początek zwiedziliśmy naturalnie kultowe molo, które rzeczywiście urzeka swym pięknem.

Po pewnym czasie pewnego dnia zdecydowaliśmy się na spacer brzegiem morza, aż do ślicznego klifu w Gdyni. To, co kryje taki krajobraz, jest niemalże nie do przedstawienia. Następną przygodą była podróż do urokliwego Gdańska. Przejazd kolejką miejską zaliczam również do ciekawego przeżycia. Mimo to widok rzeki Motławy a zaraz za nią starych kamienic, to, coś, co zapiera dech w piersiach. Nie mogliśmy sobie oczywiście odmówić tego, żeby przepłynąć się statkiem na Hel. Fokarium i interesująca plaża, to coś, czym szczyci się, to miejsce. Ostatniego dnia naszego pobytu zwiedziliśmy Gdynię i przepiękny port oraz statki muzealne. Te 9. wakacje, to w gruncie rzeczy był idealny pomysł.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić

Zostaw odpowiedź