Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Wakacyjny wypoczynek nad Bałtykiem – pożycz kamper

Po żmudnym okresie nauki na jednym z najtrudniejszych kierunków studiów postanowiłam wyjechać w czasie wakacji na zasłużony odpoczynek. Finanse nie pozwoliły mi na wybór wycieczki zagranicznej, poza tym zawsze wolałam naszą najlepszą ładną Polskę. Skoro wczasy i lato zdecydowałam się na polskie morze.

Jedni uważają, że jest to miejsce już przereklamowane, jednakowoż ja zawsze wracam tam z potężnym sentymentem – głównie, że dzisiaj mamy opcje przyczepa kempingowa. Pojechałam tam wraz ze swoim chłopakiem. Zawsze w czasie takich wyjazdów chcemy się czegoś dowiedzieć i zapoznać wiele atrakcyjnych miejsc.

Mamy w sobie coś z antropologów widocznie. Z tego powodu wybraliśmy, pewno dzisiaj dosyć legendarną, gminę Rewal. Mieliśmy spis najciekawszych miejsc, jakie musimy zwiedzić. Po przyjeździe pierwszy dzień wypoczywaliśmy na plaży. To stworzona przez nas tradycja. Drugi dzień to ten czas, kiedy tak właściwie z zapałem wyruszamy w teren. Na pierwszy plan postanowiliśmy ujrzeć słynną latarnię morską w Niechorzu. Kiedy tak właściwie weszliśmy na sam szczyt nie mogliśmy przestać podziwiać widoków! Śliczne miejsce i piękna okolica.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić

Zostaw odpowiedź