Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Tanie noclegi nad naszym morzem po sezonie letnim

Nie każdego z nas stać na kosztowny hotel. Szczególnie w sezonie letnim, inaczej w miesiącach począwszy od połowy czerwca a skończywszy w drugiej połowie sierpnia, kiedy to hotele są najdroższe dla podróżników. Można skorzystać z promocji, atrakcyjnych pakietów wypoczynkowych, ale to wciąż są oferty dla ludzi z trochę znacznie bardziej dostatnimi portfelami.

Wobec tego również w okresie letnim największą furorę robią noclegi niedaleko morza w osobistych kwaterach – zobacz pokoje Łeba. Jeżeli hotel kosztuje przeciętnie trzysta pięćdziesiąt złotych za dobę, to kwaterę o niższym standardzie, jednak w równie atrakcyjnym miejscu, jesteśmy w stanie posiadać nawet za dwadzieścia złotych. Jeśli do tego doliczyć wyżywienie, nieraz oferowane wspólnie z pobytem, możemy bawić się nad samym morzem niemalże za darmo a już na pewno za ułamek tej ceny, którą musielibyśmy zapłacić chcąc przebywać w gustownym hotelu.

Wiadomości o porządnych gospodarzach rozchodzą się najczęściej pocztą pantoflową. Znajomi byli, w związku z tym polecają innym najbardziej interesujące miejsca. Niestety bywa więc tak, iż perfekcyjne kwatery są niemalże cały sezon już zajęte oraz mała jest szansa żeby się do nich dostać. Zostaje w takim razie pytać wśród znajomych jacy już byli oraz rezerwować sobie wcześniej.

Utarło się twierdzenie, iż noclegi czy to w hotelach lub w prywatnych kwaterach położonych najprzyzwoiciej, bo tuż przy morzu, muszą mnóstwo kosztować. Sporo w tym prawdy, jednak to wszystko zależy jeszcze od tego, gdzie tego noclegu poszukujemy. Jeśli wyjeżdżamy do znanego i kosztownego kurortu, na przykład do Międzyzdrojów, to powinniśmy liczyć się z tym że w takim miejscu stworzony przez nas portfel skurczy się znacznie szybciej aniżeli na przykład wtenczas, gdy zdecydujemy się na noclegi Władysławowo obok morza w innej, mniejszej miejscowości. Powróćmy jeszcze na chwilę do Międzyzdrojów oraz skonfrontujmy cennik. Ryba ze smażalni, czy sądzicie że wszędzie kosztuje tyle samo?

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić

Zostaw odpowiedź