Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Nowocześnie zaprojektowane domy na wodzie

Zabezpieczenia i design w domu na wodzie od firmy SHOGUN HOUSEBOAT to najlepsze dowody tego, iż jest to inwestycja jakiej opłaca się się podejmować. Posadzka na znajdującym się na dole pokładzie jest zabezpieczona mechanicznie, cieplnie, akustycznie, a także przeciw wilgoci. Jej powierzchnię do wykorzystania tworzą wysokiej jakości, wodoodporne winylowe panele podłogowe. W łazience można natomiast znaleźć ceramiczne płytki na podłogę.

Ściany zewnętrzne zabezpieczane są przed czynnikami pogodowymi konstrukcją pod postacią wysokiej jakości paneli elewacyjnych. Wszystkie ścianki od środka wykładane są z kolei panelami ściennymi. Ścianki wewnętrzne też są nimi wykładane, a w dodatku są wytłumione dźwiękowo. Każdy dom na wodzie ma okna z polichlorku winylu, z dwoma szybami, zlicowane z elewacją. Drzwi wejściowe na dziobie wyposażone są w zamek patentowy. Dach posiada przeciwdeszczowe zabezpieczenie i dostosowany jest elewacją do tarasu rekreacyjnego. Elewacja jaką ma pływający dom jest stalowa, zespawana i ocynkowana ogniowo.

Podstawę stanowią natomiast mocne elementy wypornościowe, czyli 8 pływaków polietylenowych zamocowanych do elewacji stalowej na dolnym pokładzie. Luksusowe apartamenty pływające SHOGUN HOUSEBOAT to ciekawa alternatywa dla osób, które nie chcą spędzać wakacji w obiekcie hotelowym albo chcą być rozdzielone od innych osób. Domy na wodzie są zaprojektowane bazując na wysokich standardach, co mogą potwierdzić atesty oraz nabywcy mają możliwość uwierzyć w to, iż wybiorą idealne rozwiązanie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić

Zostaw odpowiedź