Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Baseny ogrodowe – na co zwracać uwagę przy wyborze

Upalne dni z pewnością zachęcają do tego, żeby znaleźć ochłodę w zimnej wodzie. Jeśli ktoś ma nieco miejsca w swoim ogrodzie, to pomyśleć może o tym, aby znalazł się tam odkryty basen. Baseny tego typu obecnie się cieszą ogromną popularnością, i można je bez problemów kupić w wielu wersjach i wielkościach. W zależności od konstrukcji pozwolić mogą tylko się pochlapać małym dzieciom, co rzecz jasna im sprawi wiele radości i frajdy, ale w największych modelach da się nawet trochę popływać. W praktyce takie baseny możemy podzielić na trzy główne grupy, czyli dmuchane, rozporowe oraz stelażowe.

Dmuchane baseny są najmniejsze, idealnie nadające się dla maluchów. Są bardzo szybkie do rozłożenia, aby je napełnić nie trzeba dużej ilości wody, a są do tego oferowane w przeróżnych kształtach i kolorach. Nieco większe i pojemniejsze są baseny w wersji rozporowej. One przeważnie mają okrągły kształt, z uwagi na to że u góry posiadają mocny kołnierz, zabezpieczający przed rozerwaniem. Najbardziej wytrzymałe i największe to modele stelażowe, z nich bez problemów mogą korzystać dorosłe osoby.

Konstrukcja basenu oparta jest na stelażu wykonanym z aluminiowych rurek, a ich kształt jest okrągły albo prostokątny. W większości modeli na wyposażeniu jest również drabinka, ułatwiająca wchodzenie i wychodzenie. Jeśli ktoś zainteresowany będzie zakupem takiego basenu, to może sprawdzić propozycję firmy https://www.renovey.com/pl/, oferuje ona zarówno szeroki wybór samych basenów jak też liczne akcesoria do nich.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz również polubić

Zostaw odpowiedź