Piesek musi mieć lidera – szkolenie psów

Nie powinieneś przenigdy uderzyć psa z jakiegokolwiek powodu. Nie możesz tego zrobić w ogóle. Bicie nie uczy niczego innego aniżeli to, że pies ma okazję się ciebie bać i posłuszeństwo rodzi się wtedy nie z miłości, a ze strachu. Nie tylko uderzenie nie będzie działać, ale to jest całkowicie przeciwne w rezultatach dla efektywnego szkolenia psów każdego rodzaju. Aby efektywnie kształcić psa musisz nauczyć się zrozumieć, W jaki sposób pies myśli – szkoła dla psów warszawa. Po pierwsze, psy są to zwierzęta stadne.

Taka jest ich natura. Psy nie spodziewają się żyć w demokratycznym społeczeństwie, w jakim każdy dostaje głos. Z punktu widzenia psa, jest to absolutnie nieodzowne posiadać lidera. Taki lider podejmuje decyzje i utrzymuje bezpiecznych warunkach innych. Jest to coś co wypada zrobić, aby zrozumieć, Chyba że jesteś psem alfa lub twój pies będzie alfa – lider, wtedy inaczej się to będzie rozkładać. On może wtenczas warczeć oraz warczeć, ponieważ jak inaczej mógłby przedstawić innym, że jest on odpowiedzialny za przywództwo w stadzie?

W związku z tym przede wszystkim wypada wiedzieć, iż on chce wyodrębnić swoją pozycję, niemniej jednak to ty masz być jego liderem – okaż mu to, jakkolwiek nie rób tego przez uderzenie. Bicie nie jest językiem, który zrozumie pies.

Kiedy pies jest niegrzeczny po prostu zatrzymaj go chwytając za plecy. Trzymaj go tam i stój nad nim, mówiąc nie. Mocno trzymaj oraz mocnym głosem mów nie. Jedyną rzeczą, jaka się liczy, to jest ton głosu- musi być zdecydowany. Następną rzeczą do zrobienia jest pokazać mu, co jest prawidłowe oraz jakie zachowanie jest profesjonalne. Gdy pojmie daj mu pochwały. Takie szkolenia psów to dobry pomysł.